Ömer Temelli Free People Check 

( I'm Ömer Temelli)

Loading...

Images of Ömer Temelli

(1 - 3 from 3 )

News

(1 - 4 from 33
)

Temelli: G.Saray'ı yenmek tat vermiyor!

www.turkiyegazetesi.com.tr
[Türkiye] - Sosyal paylaşım sitelerinde taraftarlarla yaptığı sohbetlerle bilinen F.Bahçe Asbaşkanı Ömer Temelli, G.Saray'a karşı farklı kulvarlarda üst üste aldıkları zaferler için öyle bir yorum yaptı ki, yenilir yutulur cinsten değil.

Google News: Koreografi kazası hastanelik etti

[Turk.Net] - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Temelli ve Hakan Dinçay'ın da yaralanan taraftarı ziyaret etmek için hastaneye gittiği öğrenildi. Fenerbahçeli yöneticilerden Cihan Kamer ise twitter hesabından yaptığı açıklamada, Onur Karabudak'ın ameliyata

Lefter'e yapılan yanlıştan dönüldü

www.haber3.com
[Haber 3] - Fenerbahçe Asbaşkanı Ömer Temelli, tepkiler üzerine internetten, “Merak etmeyin, her şey düzelecek” teminatı verdi. Yapılan girişimler sonunda, sokağın tabelası yenilendi ve Türk futbolunun Efsanesi Lefter'in adı, sokağı süslemeye devam etti.

Google News: Lefter Sokağı'nda mutlu son

[Eurosport.com TR] - Fenerbahçe yöneticisi Ömer Temelli, "Merak etmeyin her şey düzelecek" dedi. Düzeldi de... Bugün Alpaslan Özçelik'in (@alpaslanozc) Twitter'da paylaştığı fotoğraf Fenerbahçelilerin, futbolseverlerin özellikle Lefter hayranlarının yüreğine su serpti.
Save as document
+1