Not on Yasni yet?
Post Exposé now

Fahri Balliu and Gazeta Free People Check 

( I'm Fahri Balliu)
(1 - 20 from 47
)

Fahri Balliu

en.wikipedia.org
is the owner and staff editor of Gazeta 55. He is also writes books. He has been described as someone close to Albanian prime minister Sali Berisha. Some commentators in the media have questioned his integrity regarding his past as former collaborator of the communist dictatorship and present anti-communist zeal. His business deals have also been labeled as dishonest by some in the media.

Fahri Balliu - WOW.com

us.wow.com
Fahri Balliu is the owner and staff editor of Albanian newspaper Gazeta 55. He also writes books. He has been described as someone close to ...

Një urim për gjobëvënësin Fahri Balliu | POL.al

www.pol-al.com
fatkeqsisht u kthye në “bahçen” e pseudopronarit te saj Fahri Balliu, qe vinte gjoba dhe korrte lekë. Për festën urime stafit dhe gazetarëve, nga ...

Gazeta 55 - Gazeta 55 Epaper : Read Today Gazeta 55 Online Newspaper

www.epaperslist.com
Gazeta 55 - Gazeta 55 Epaper : Read Today Gazeta 55 Albanian epaper published from Tirana.

Gazeta 55 – Gazeta 55 Online

gazeta55.al
Shkrimtari, publicisti dhe dramaturgu Fahri Balliu është themeluesi dhe aktualisht drejtori i së përditshmes më të vjetër të mendimit të djathtë në Shqipëri.

Fahri Balliu ironi me Ramën Nëse do fëmijë pyet INUK ndryshe quhet pa...

app.viralnewschart.com
Gazeta Express - Fahri Balliu drejtori i Gazetës 55 ironizon kryeministrin Edi Rama lidhur me kompetencat e INUK të

Fahri Balliu - Wikidata

www.wikidata.org
Fahri Balliu(Q5429617). Businessman and Editor Gazeta 55. No aliases defined. [edit]. In more languages. Configure ...

Gazetarët e gjysmës së shekullit të fundit

www.kohajone.com
custom description for seo

Shtypi: Gazeta 55, Tirane, 18-09-98

groups.google.com
18.09.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

Shtypi: Gazeta 55, Tirane, 18-09-98

groups.google.com
18.09.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

Gazeta 55 ne faqet e Internetit

groups.google.com
18.08.2000: Nga bytha Hysni kapos kane dale te gjithe ky soj robi. te fala Kola TOBI1306

Shtypi: Gazeta 55, Tirane, 29-09-1998

groups.google.com
29.09.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

Shtypi: Gazeta 55, Tirane, 29-09-1998

groups.google.com
29.09.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

Shtypi: "Gazeta 55", 5.5.1999

groups.google.com
06.05.1999: Fahri Balliu Fatos Nano deklaron ne nje interviste te tij per median shqiptare, se

Shtypi: Gazeta 55, Tirane, me 14 Tetor 1998

groups.google.com
14.10.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

Shtypi: gazeta 55, 20.11.1998

groups.google.com
21.11.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

News: "Gazeta 55", 21.4.1999

groups.google.com
20.04.1999: Plan that scares Milosevic By Fahri Balliu Milosevic who was drawn the attention

News: "Gazeta 55", 5.5.1999

groups.google.com
04.05.1999: Meidani, Dokle, Milo more than guilty By Fahri Balliu The power and the

Shtypi: gazeta 55, 20.11.1998

groups.google.com
21.11.1998: Fahri Balliu gazet...@USA.NET bit listserv albanian

News: "Gazeta 55", 7.5.1999

groups.google.com
06.05.1999: By Fahri Balliu In a declaration for the Albanian media, Fatos Nano states that

All web results to the name "Fahri Balliu"

Important people: Today - Overview / Names: Today - Overview / People searches: Today - Overview
Search name: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
+1