Ylli Pinari Free People Check 

( I'm Ylli Pinari)

Loading...

Images of Ylli Pinari

(1 - 3 from 3 )

News

(1 - 4 from 13
)

Albania jails officials over Gerdec arms-dump blast - BBC Newswww.bbc.com › news › world-europe

www.bbc.com
Ylli Pinari, the former weapons department chief, was jailed for 18 years. The other officials received between one and 18 years in prison.

'Gërdeci', Delijorgji dhe Pinari kërkojnë gjykim të shkurtuar - Bota...

www.botasot.info
Tre nga të akuzuarit e “Gërdecit” Mihal Delijorgji i “Alba-demil”, Dritan Minxholli dhe Ylli Pinari ish drejtor i kompanisë MEIKO kërkojnë gjykim të shkurtuar...

Albanian court jails 18 over deadly explosion - Reutersuk.reuters.com › article › uk-albania-explosion-verdict

www.reuters.com
Ylli Pinari, a former top defence ministry official who headed its weapons trading department, was sentenced to 18 years in prison, while Dritan ...

Ylli Pinari kërkon lirinë me kusht, sot nis shqyrtimi i dosjes në...

article.wn.com
TIRANE-Gjykata e Tiranës pritet të nisë sot shqyrtimin e kërkesës së ish-drejtorit të MEICO-s, Ylli Pinari, për lirimin me kusht. Pinari, është cilësuar fajtor...
Save as document
+1