(1 - 13 from 13
)
Anders Moseholm "Red carpet". Other - Other - Auctionet
auctionet.com
Olja på duk, signerad a tergo. 70x70 cm. Anders Moseholm, f Utbildning: Det Konlige Danske Akademi M.A. (Fil. Kand.) School of Visual Arts, New York, N.Y. USA Separatutställningar i Danmark, Sverige, Frankrike och USA. Representerad: Statens Konstfond, Danmark.
Anders Moseholm "Red carpet". Övrigt - Övrigt - Auctionet
auctionet.com
sorted by relevance / date