News

(1 - 4 from 17
)

Google News: FOTBAL: Předehrávané kolo Krajského přeboru

[Zpravodajství denik] - Během devatenácté minuty sice opět Šupák vyzval ke skórování Klementa, který nabídku využil, jenže po půlhodině hry se Jakartovice nevyvarovaly další hrubky v defenzivě a Horák upravoval na 2:1. Ještě do poločasu mohl vyrovnat Klement.

Google News: Wróbel zařídil jednu výhru Vlašimi

[Benešovský deník] - Následně domácí nastřelili tyč, na druhé straně pálili Topolánek a Horák. První gólovou radost, ale zažil Kert, když Martin Kruček využil přesilovku. Jenže Vlašimští díky ráně Juráčka rychle po buly srovnali. V úvodu druhé třetiny se zaskvěli oba

Google News: Z Libereckého kraje vyhrála pouze Česká Lípa

[Jablonecký deník] - Ve 38. minutě po faulu na Schuberta z trestného kopu načechral Rozsíval míč před libereckou branku a Horák úspěšně hlavičkoval 3:2. Ve druhém poločase se hrál také oboustranně útočný fotbal, ale už bez přesného zakončení.

Google News: 'Dvanáctky' Studánky nenašly v národním finále přemožitele

[Pardubický deník] - OLMA Národní finále nejmladších minižáků U11 v Ostravě: BK Pardubice – JBC Brno 73:42, Dvořák 16, O. Hanzlík a Svojanovský po 12, Novák 9, Boháček 6, Šrámek 4, J. Hanzlík a Horák po 3, Macek, Slowiak, Kovář a Vlček po 2. BK Pardubice – Snakes Ostrava