Ardi Veliu Free People Check 

( I'm Ardi Veliu)

Loading...

Images of Ardi Veliu

(0 from 0 )

News

Aksidentet, shkarkohet drejtori i Policisë Rrugore | JavaNews.al

javanews.al
News24 raporton se Mit’at Tola është laguar nga detyra dhe në vend të tij është emëruar Ardi Veliu.

Lëvizje në Polici/ Largohet nga detyra drejtori Rrugores, ja kush e...

www.arberianews.com
Vendin e tij e ka zënë Ardi Veliu, ish-kreu i komisariatit të Shijakut dhe aktualisht mbante detyrën e drejtorit të Shkollës së Policisë. Share.

Lëvizje në Policinë e Tiranës, largohet zëvendësdrejtori i Rendit

fax.al
Zv/ drejtori i Rendit dhe Sigurisë Publike në Drejtorinë e Policisë së kryeqytetit, Ardi Veliu... Albeu. BalkanWeb. Sot News. AlbPress · Gazeta Shqip. Shekulli.
Related search requests for Ardi Veliu
Person "Veliu" (2)
Forename "Ardi" (1055)
Name "Veliu" (218)
Save as document
+1