Argjentina Ramosaj Free People Check 

( I'm Argjentina Ramosaj)

Loading...

Images of Argjentina Ramosaj

(1 - 9 from 35 show all)

News

Argjentina Ramosaj këngë për partnerin?

www.oranews.tv
Duket se këngëtarja Argjentina Ramosaj ka vendosur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor. Vetëm pak ditë pasi solli projektin muzikor 'Bad Boy' në bashkëpunim me Vig Poppan, ajo ka vendosur të vijë me një këngë solo. “A ma jep” është hiti i ri nga Argjentina. Ajo zgjodhi një këngë ritmike, teksti i së ...

Argjentina Ramosaj me burrin dhe djalin e saj

fax.al
parë Noha. Nga fotot në të cilat Argjentina ka postuar në rrjete sociale duket se ...
Save as document
+1