Besnik Bllaca Free People Check 

( I'm Besnik Bllaca)

Loading...

Images of Besnik Bllaca

(0 from 0 )

News

(1 - 4 from 5
)

Problemet psikologjike dhe prona”/ Detaje nga vrasja e ...

www.flashnews.al
Feb 19, — Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje ... › problemet...

I afërmi i familjes Bllaca rrëfen lidhjen me policen

www.pressreader.com
Feb 20, — Policia po heton", tha i afërmi i viktimave, Besnik Bllaca. ngjarjes së rëndë në Gjilan, ku një efektive policie vrau prindërit e saj, ... › albania

Eiendomshandel i distriktet – Dagsavisen

www.dagsavisen.no
Brønnerødskogen 1 (Gnr 211, bnr 35) er solgt for kr fra Jorunn Lisbet Berger til Valeriya Eva-A Nyland og Besnik Bllaca ( ).

Tragjedia në Kosovë/ “Me Valdeten flisnim shpesh për martesën”, i...

www.balkanweb.com
Tragjedia në Kosovë/ “Me Valdeten flisnim shpesh për martesën”, i afërmi i familjes Bllaca tregon në News24 lidhjen me policen dhe vëllezërit: Fisi kishte 2...
Related search requests for Besnik Bllaca
Kenneth Mathisen
People
Forename "Besnik" (393)
Name "Bllaca" (31)
Save as document
+1