News

(1 - 4 from 35
)

Widzew zwyciężył Ruch

[Rzeczpospolita] - Kilkanaście minut później gola dla Ruchu mógł również strzelić Maciej Jankowski, ale mając przed sobą niemal pustą bramkę trafił w obrońcę Widzewa Thomasa Phibela. Po drugiej stronie boiska najlepszą okazję zmarnował Mehdi Ben Dhifallah, który po

Zwycięstwo Widzewa, remis Wisły

[Rzeczpospolita] - Fatalnie pudłowali Arkadiusz Piech i Maciej Jankowski. Prowadzenie objęli za to gospodarze po skutecznym wykorzystaniu rzutu karnego przez Mehdida Ben Dhifallaha (43.). W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wynik spotkania ustalił Mariusz

Google News: Twórcy startupów spotkają się Tech Open Air

[MamBiznes] osiągnęły już sukces, a początkujący startupowcy będą mogli się wiele nauczyć od starszych kolegów – mówi Maciej Jankowski z Fundacji Netcamp, Ambasador Tech Open Air Berlin i organizator polsko - niemieckiego Startup Weekendu w Szczecinie.

Google News: Kolejorz ruszył po tytuł? 4:0 z wicemistrzem na początek

[TVN24] - Pavel Sultes) - Maciej Jankowski, Arkadiusz Piech. 1. kolejka T-Mobile Ekstraklasy: 17 sierpnia, piątek. Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin 4:0. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1: sierpnia, sobota. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko