News

(1 - 4 from 13
)

Strzelali do siebie - Nad Wisłą

[Gazeta Podwarszawska (Blog)] - Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando podopiecznych duetu trenerskiego Bartosz Kobza – Marcin Urbański. Na prowadzenie warczanie wyszli w 29. minucie meczu. Po rzucie rożnym głową bramkę zdobył Piotr Krawczyk. Wynik meczu w 65. minucie

Google News: The Look Of The Year Polska półfinał

[Wirtualna Polska] - Kinga Wiewiór, The Look Of The Year Polska 2011, Elżbieta Pierzchalska i Łukasz Milczarek - styliści konkursu, Marcin Urbański – stylista marki Goldwell, Sylwia Bomba - fotograf oraz organizatorzy – przedstawiciele Biura The Look Of The Year: Oliwia

Obrońca pokazał, jak się strzela - Nad Wisłą

[Gazeta Podwarszawska (Blog)] - Nie wyobrażam sobie, że nie wygramy – mówił tuż przed pierwszym gwizdkiem asystent trenera gospodarzy Marcin Urbański. Udało się, i to 3:1. Udało się, choć o ból głowy przyprawiały sztab szkoleniowy wareckiego zespołu kontuzje ważnych zawodników.