(1 - 9 from 29 show all)

News

(1 - 4 from 12
)

Google News: Vintířov a Frantovky braly na svém stadionu druhá podzimní vítězství

[Karlovarský deník] - Aš – Ostrov 0:5. Nováček z Aše neměl na svém hřišti proti ostřílenému Ostrovu žádnou šanci, když jako bonus vyfasoval nepopulárního bůra. Branky: Tolar Jan 3, Kobera Michal, Novotný Milan. Poločas:0:1. Rozhodčí: Cihlář – Plzák, Pohančeník, DS Kozel.

Google News: Pieter Judson: Opava je moc hezké město

[Zpravodajství denik] - Autor: Michal Novotný. dnes 10:15. Opava /POZVÁNKA/ - Dokáže si vás rychle získat svou otevřeností a upřímností, během rozhovoru se neustále usmívá. Profesor Pieter Judson z Swarthmore College ve Philadelphii před několika dny přednášel v Opavě

Google News: Zima je tu, potvrdil první sníh na Rychnovsku

[Rychnovský deník] - „My jsme ale na všech cestmistrovstvích dali do pohotovosti tři sypače, protože nám bylo hlášeno nějaké ochlazení a chumelení. Sypače jezdily v sobotu ráno od půl šesté, někde od půl sedmé hodiny až do večera a ještě přes noc," uvedl Michal Novotný

V Nitre končí éra drahého internetu a televízie

archiv.inet.sk
[Inet.sk] - „Optický 100-megový internet je určený širokému spektru užívateľov,“ vysvetľuje Michal Novotný, vedúci nitrianskej pobočky spoločnosti SWAN a pokračuje: „V rámci tejto ponuky, dostanú naši zákazníci navyše k dispozícii aj nový High Definition Set Top