News

(1 - 4 from 37
)

Mihai Marinescu, locul IV pe circuitul de la Silverstone

[Adevărul] - Mihai Marinescu este singurul pilot din România care participă la cursele de Formula 2. Foto: Arhivă personală La finalul unei curse în care a stabilit cel mai rapid tur de pistă (1min49sec193), Mihai Marinescu sa clasat pe locul patru dobândind

Marinescu fährt Konkurrenz davon - Klare Bestzeit im zweiten ...

[Motorsport-Magazin.com] - Das zweite Rennen der Formel-2-Saison wird Mihai Marinescu von der Pole Position in Angriff nehmen. von Fabian Schneider Motorsport-Magazin.com - Im zweiten Qualifying der Saison setzte sich Mihai Marinescu beim Auftakt der Formel 2 in Silverstone

Google News: Marinescu a terminat pe locul 4 prima cursă de F2 de la Silverstone

[Automarket] - Mihai Marinescu a ocupat locul patru în prima cursă de Formula 2 din acest sezon de pe circuitul de la Silverstone, deşi mai bine de jumătate din timp a evoluat pe poziţia a doua. Mihai Marinescu a fost foarte aproape să termine pe podiumul de premiere

Google News: F2: Bacheta boekt eerste zege op Silverstone

[Sportdome] - Maar nadat Bacheta de Roemeen Mihai Marinescu had ingehaald, verkleinde hij het gat met Zanella en hield hem in de slotfase toch nog van de winst af. De Formule 2-race op Silverstone was de eerste van het seizoen. Morgen komen de coureurs opnieuw in