)

Google News: Harkányi fürdőfejlesztés: nagy játszma a háttérben

[Baranya Ma] - Harkány | Az Aquaplus Kft. ügyvezetője, György Zoltán lapunknak pénteken azt mondta, ha nem az ő műszaki terveit támogatja a testület, ajánlatát visszavonja. "Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel

Google News: Szerencse is kellett a Loki győzelméhez

[MIX online] - A hosszabbításban szerzett Nagy Zoltán góllal szerezte meg a három pontot a Debrecen, így az üldözők továbbra sem tudnak közelebb kerülni hozzá. A szombati játéknap nyertese még a Paks, a Haladás, a Kaposvár és a Honvéd. Vasárnap a Videoton Diósgyőrben

Az utolsó percben kapott ki a KTE

kecskemetitv.hu
[Kecskeméti Televízió (Blog)] - 15:09 | pepsifoci.hu Egy 91. percben szerzett Nagy Zoltán-góllal verte 2-1-re hazai pályán a DVSC-TEVA a Kecskemétet az OTP Bank Liga 19. fordulójában úgy, hogy Coulibaly nem sokkal korábban büntetőt hibázott. Mindez azt jelenti, hogy a hajdúsági

Google News: Megőrizte előnyét a DVSC

[TopFoci.hu] - A listavezető Debrecen a jobb hátvéd Nagy Zoltán utolsó pillanatokban szerzett góljával győzött 2-1-re a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján. DVSC: Novakovic - Nagy Z., Simac, Mészáros N., Korhut - Szakály P., Rezes (Yannick