Nazmi Bllaca Free People Check 

( I'm Nazmi Bllaca)

Loading...

Images of Nazmi Bllaca

(1 - 2 from 2 )

News

Hapet rasti “Bllaca 4”, Azem Syla i dyshuar - Portali LipjaniNews

www.lipjaninews.com
7 Nov — ... gjerat e veta nga kati i parë i shtëpisë ku kishin qëndruar gati pesë vjet duke e ruajtur dëshmitarin Nazmi Bllaca dhe familjen e tij. › hapet-...

Nazim Bllaca aktualisht ndodhet në Gjykatën e Qarkut - Bota Sot

www.botasot.info
Prishtinë, 1 dhjetor – Nazmi Bllaca, njeriu që me një deklaratë të tij publike pranoi se është autor i një vrasjeje dhe i implikuar në disa të tjera –...
Related search requests for Nazmi Bllaca
Azem Syla
People
Forename "Nazmi" (500)
Name "Bllaca" (31)
Save as document
+1