Not on Yasni yet?
Post Exposé now

Nexhmedin Shaqiri and Gjilan Free People Check 

( I'm Nexhmedin Shaqiri)
(1 - 4 from 7
)

Wikipedia: Diskutim:Nexhmedin Shaqiri - Wikipedia

Nexhmedin Shaqiri Lindi më 26. 10. 1957 në Përlepnicë të Gjilanit. Ka mbaruar studimet postdiplomike ne Fakultetin Ekonomik ne Prishtine dhe ka marrur ...

Wikipedia: Nexhmedin Shaqiri - Wikipedia

Nexhmedin Shaqiri lindi më 26 tetor 1957 në Përlepnicë të Gjilanit. Ka mbaruar studimet postdiplomike ne Fakultetin Ekonomik ne Prishtine dhe ka marrur ...
Important people: Today - Overview / Names: Today - Overview / People searches: Today - Overview
Search name: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
+1