News

(1 - 4 from 26
)

Google News: Dviratininkų lenktynėse Belgijoje V.Kaupas finišavo devynioliktas

[DELFI] - Belgijoje vykusiose „Dwars door het Hageland“ dviratininkų lenktynėse devynioliktą vietą užėmė Vytautas Kaupas, atstovaujantis „Team Differdande-Magic-Sportfood.de“ komandai. Lietuvis lenktynes baigė su grupe dviratininkų, kuri nugalėtojui belgui

Google News: E.Juodvalkis dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 25-as, I ...

[DELFI] - Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Grand Prix Pino Cerami 2012“ 25-ą vietą užėmė „Landbouwkrediet“ komandos narys Egidijus Juodvalkis, 34-as finiše buvo Gediminas Bagdonas („An Post-Sean Kelly“), 59-as finišavo Vytautas Kaupas

Google News: „Route Adelie de Vitre“ dviratininkų lenktynėse E. Šiškevičius ...

[Lietuvos rytas] - 4 minutes 3 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs „Team Differdange - Magic-Sportfoot.de“ komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas užėmė 93-ą vietą tarp 104-ių lenktynes baigusių dviratininkų. Tarp 34-ių lenktynių nebaigusių sportininkų buvo ir Gediminas

Keukeleire remporte le Prix Textile à Vichte - RTBF Cyclisme

Remco Broers (P-B); 22. Kevin Claeys 1:07; 23. Xandro Meurisse; 24. Vytautas Kaupas (Lit); 25. Matthias Legley 1:23; 26. Kevin Peeters; 27. Jens Vandenbussche; 28. Kevin Suarez; 29. Andrew Ydens; 30. Emiel Wastyn ...