News

(1 - 4 from 11
)

Google News: Milovice jsou lídrem skupiny

[Nymburský deník] - Jinak byl ale první poločas z naší strany výborný. Pochvalu zaslouží hráči za bojovnost, velice dobře hrál Jareš," chválil svěřence kouč vítězného týmu Zdeněk Doležal. Branky Milovic: 27. a 82. Štrupl – 8. L. Müller, 20. Jareš, 35. Zedníček. Rozhodčí

Google News: Tasovičtí fotbalisté oplatili porážku z jara

[Znojemský deník] - Jediný střelec Zdeněk Doležal (na snímku uprostřed v tmavém dresu) se snaží prodrat bohunickým obranným valem. Autor: František Šimík. dnes 08:52. Tasovice - Dvě smolné prohry předcházely tasovickému vítězství. V domácím utkání s Bohunicemi

Google News: Doležala mrzí ztráta dvou bodů

[Nymburský deník] - „Poločas se nám vydařil, byli jsme lepší, běhali, kombinovali jsme a často stříleli, ale gól dali jen jeden, což byla chyba," byl si vědom hostující trenér Zdeněk Doležal. Mělník ve druhé půli začal nakopávat balóny do vápna, s čímž si hosté po

Prague, Czech Republic. 06th Oct, Zdenek Dolezal of Sparta ...www.alamy.com › prague-czech-republic-06th-oct zdenek-dolezal-o...

Oct 6, · Zdenek Dolezal of Sparta celebrates a goal during the Champions Hockey League Group A match HC Sparta Praha vs Bremerhaven in Prague, ...