News

(1 - 4 from 9
)

Unia Solec Kujawski z Kleczewa powróciła na tarczy [zdjęcia i wideo]

[Gazeta Pomorska] - Gola na 1:0 dla Unii strzelił w 4. minucie spotkania Łukasz Burkiewicz. Potem, na listę strzelców wpisywali się już tylko gospodarze. Rozmiary porażki mogły być jeszcze większe. W 54. minucie bramkarz Unii Adam Kopaczewski obronił rzut karny, po faulu

Za nami rywalizacja o miano najlepszego w województwie na ...

Podium uzupełnili Adam Kopaczewski (również Rotmistrz) i Marek Lewandowski (AZS UMK Toruń). Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ. Grupa B ...

UKS Korona Gdańsk - News: Wyniki Półfinałów Mistrzostw Polski

Mateusz Kussowski 4 p. http://www.chessarbiter.com/turnieje ti_3337/final_standings&9.html. Juniorzy do lat 11: 1. Adam Kopaczewski 7,5 pkt. z 9 partii. 2.

Adam Kopaczewski

drużyna: rozgr. występy: w "11" pełne: rez. czas gry : karne: sam. Unia Solec Kujawski: III liga: 2: 1: 1: 1: 143: 0: 0 (0 + 0) 0: 0: 0: Unia Solec Kujawski: RAZEM