News

(1 - 4 from 9
)

Google News: Břeclavští Lvi znovu prohráli. Ve Žďáru skousli porážku 3:6

[Břeclavský deník] - Trenér břeclavských Lvů Michal Konečný. Michal Konečný (trenér Břeclavi): "Myslím, že jsme začali dobře. Bohužel jsme na začátku neproměnili šance a domácí nás potrestali. Hlavně ten druhý gól na 2:0 do šatny byl hodně smolný. Zase jsme si dali vlastní

Google News: Navrátil na finále nominoval osvědčenou čtveřici

[Sportovní Noviny] - S týmem se bude připravovat jako pátý hráč Michal Konečný (362. na žebříčku ATP), protože hraje levou rukou. "Uvidíme, jestli bude potřeba, ale já si myslím, že ve španělské nominaci může dojít ke změně," řekl Navrátil. Obhájci trofeje Španělé do Prahy

Google News: Lvi obrat nedokonali. Doma podlehli Vajgaru těsně 4:5

[Břeclavský deník] - Michal Konečný (trenér HC LVI Břeclav): „Tahle prohra nás strašně mrzí. Je to obdobné jako zápas s Pelhřimovem, Vajgra se neporazí sám. To jsme si asi mysleli. V kabině byla po první třetině bouřka, ale hned po minutě jsme dostali další hloupý gól

Google News: Série bez výhry je minulost. Břeclav přejela Chotěboř vysoko 9:1

[Břeclavský deník] - Michal Konečný (trenér HC LVI Břeclav): „Se zápasem musím být spokojený. Konečně se nám povedlo vyhrát a jsem rád, že jsme si zastříleli. Ukázalo se, že když jsme kompletní, hrajeme úplně jiný hokej. Musím pochválit první útok, který zahrál výborně